Araç Kiralama
Personel Taşıma
Transfer Hizmetleri
VIP Hizmetler
 
 
ARAÇ KİRALAMA
 
Firmamız ekonomik ve istikrarlı fiyat politikası, güçlü altyapısı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosuyla şehrimiz ve bölgemizde otomobil kiralama sektörünün önemli firmalarından biridir. Türkiye genelinde geniş araç ağına sahip olan firmamız, siz müşterilerinin tatil, iş ve seyahate çıktığında, tüm talep ve beklentilerini en iyi ve en hızlı standartlarda gerçekleştirebilmektedir.

Teknolojide ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duymaktadır.

Günlük, haftalık veya aylık kiralama seçeneklerimiz ile araç kiralamada yanınızdayız.
 
 

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Kurumların içerisinde özellikle araç tahsisi, araç idaresi, araçların bakımı, ihtiyaç halinde şoför bulmak, hep sorun olmaktadır. Özellikle, dış işlemleri çok olan şirketlerin ihtiyaçları, idari amirlere ve asistanlara sürekli olarak sorun şeklinde yansımaktadır. Bu sorunlar genelde karmaşaya, çözümsüzlüğe yol açmaktadır. Personelinizin şehir içi seyahatlerini yaparken kaliteli hizmet alarak gideceği yere bakımlı, mutlu şekilde varması iş verimliliği açısından önem taşımaktadır. Bu sebeple araç ihtiyaçlarının dışarıdan görülmeye çalışması Avrupa ve Amerika'da uzun zamandır yapılan bir uygulamadır. İhtiyacınız olan transferlerin zamanında ve alıştığınız kalitede yapılması bizim asli görevimizdir. Bu sebeple şirketimizin profesyonel olarak hizmet verdiği kuruluşlar arasına siz de katılın. Hizmet verdiğimiz ana konular; Kısa süreli şoförlü araç kiralama uzun yol için şoförlü araç kiralama Filo/garaj yönetimi Şoför kiralama
 
 
 
 
ATACAR Adana Oto Kiralama
 
 
01 ATACAR    02 HİZMETLER   03 ÖN REZERVASYON    04 ARAÇ FİLOSU   05 KİRALAMA KOŞULLARI   06 İLETİŞİM
 
     
 
Copyright © 2008 ATACAR Turizm Oto Kiralama ve Taşımacılık Hizmetleri A.Ş. Created by INFOMEDYA